VITALPOL (GENERAL)

Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND

Address: Swiniary 46 A, Solec Zdrój, POLAND
Phone: +48413776282 Mobile: * Fax: *
Website: http://vitalpol.pl Email: *

VITALPOL to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w handlu warzywami strączkowymi. Jesteśmy jednym z największych eksporterów polskiej fasoli na rynki europejskie.Na rynku krajowym Vitalpol jest liczącym się dostawcą fasoli białej i czerwonej do najlepszych zakładów przetwórstwa owocowo-warzywnego.

Vitalpol od wielu lat zaopatruje w warzywa strączkowe zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego w Polsce i Europie.

Podstawowym naszym asortymentem są wszystkie gatunki fasoli pochodzenia polskiego. Prowadzimy skupy fasoli w wielu miejscach w Polsce. Oferta firmy wzbogacona jest o produkty importowane, zarówno różne gatunki fasoli jak również cieciorkę, soczewice czerwoną i zieloną oraz inne.

Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu Vitalpol oferuje najwyższej jakości produkty. Działamy zgodnie z wdrożonymi systemami jakości IFS oraz BRC.Dysponujemy maszynami do kalibrowania, suszenia, sortowania (sortownik optyczny- SORTEX) i pakowania surowca oraz profesjonalną komorę fumigacyjną i magazyny z kontrolowaną atmosferą.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość surowca dla każdego klienta.

Od 2017 roku jesteśmy oficjalnym dilerem maszyn firmy COLOMBO. Oferujemy najlepsze maszyny do zbioru fasoli i nie tylko.

Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND Allrestaurants - VITALPOL - Solec Zdrój, POLAND
x
X