DUDA (GENERAL)

Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND

Address: Opolska 22, 40-084 Katowice, POLAND
Phone: +48327311000 Mobile: * Fax: *
Website: http://duda.pl Email: *

Kochasz jeść? Kochasz odkrywać nowe smaki? Rozkoszować podniebienie? To znaczy, że kochasz życie. To znaczy, że pokochasz nas - Ty i Twoja Rodzina - ponieważ aspirujemy do tego, żeby towarzyszyć Wam w codziennym życiu i umilać każdy posiłek.

Śledzimy nowe trendy. Szukamy codziennych i niecodziennych smaków. Odnajdujemy się w tym, co nowe, zaskakujące. Nieustannie pracujemy nad doborem najciekawszych składników, a dzięki zaawansowanej technologii zapewniamy produkty na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości.

W świecie naszych wyrobów jest miejsce dla każdego – dla tradycjonalisty, dla wielbiciela egzotyki, dla smakosza kuchni świata.

Nie jesz wieprzowiny, bo nie? Poczęstuj się naszą wołowiną. Czerwone mięso jakoś Ci nie podchodzi? Jest drobiowe. I smakuje przy każdej okazji. Dlatego warto celebrować wspólne posiłki przy wyrobach najlepszej jakości. Z nami.

Nasza wiedza, umiejętności i starania zaowocowały zdobyciem bardzo ważnych certyfikatów BRC i IFS. BRC to zestaw czterech branżowych norm technicznych, określający wymagania stawiane firmie w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności w procesie produkcji, pakowania, przechowywania i dystrybucji.

Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND Allrestaurants - DUDA - Katowice, POLAND
x
X