FAZER LATVIJA SIA (GENERAL)

Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA

Address: Druvas iela 2, Ogre, LATVIA
Phone: +37165071040 Mobile: * Fax: *
Website: http://fazer.lv/ Email: *

Garšas baudījums vairāk nekā simts gadu garumā! Fazer biznesa pamatideja ir aktuāla vairāk nekā simts gadu un tam pierādījums ir uzņēmuma attīstība - no neliela saldumu uzņēmuma līdz lielai starptautiska mēroga uzņēmumu grupai. Fazer, dibināts 1891. gadā, ir atbildīgs uzņēmums, kur svarīgs ir komandas gars – esam uzņēmums profesionāļiem un tiem, kas grib mācīties.

Fazer Latvija

Latvijā Fazer ir viens no vadošajiem uzņēmumiem maizes tirgū. Maizi cepam Ogrē, vienā no tradīcijām bagātākajām maiznīcā Latvijā, piedāvājot plašu klāstu garšīgas un veselīgas maizes. Fazer saldumi, ko piedāvājam, ir ražoti Somijā.

Īsumā par uzņēmuma attīstību:

- Uzņēmuma pirmsākumi meklējami vairāk nekā 60 gadus atpakaļ - 1946. gadā, kad Rīgā darbu uzsāka maizes un makaronu fabrika, kuras produkcija tika marķēta ar “Druvas” zīmolu. “Druva” bija pirmais uzņēmums padomju laiku Latvijā, kas sāka atjaunot Latvijas maizes cepšanas labākās tradīcijas - maizīte tika cepta pēc atjaunotām senām receptūrām, izmantojot agrāko meistaru pieredzi.

- 2001. gadā „Druva” apvienojas ar Ogres apkaimē zināmāko maiznīcu - „Ogres maiznieks”, un pārceļ ražotni uz Ogri. Uzņēmums turpina darbību kā „Ogres maiznieks”, un, apvienojot abu uzņēmumu pieredzi, piedāvā pircējiem gan iecienītas, gan jaunas maizes šķirnes.

- 2001. gada beigās „Ogres maiznieku” pārņem Somijas lielākā un pazīstamākā maiznīca - “Fazer Bakeries”. Ar mērķi apvienot tehnoloģiski moderno maizes ražošanas procesu ar senajām maizes cepšanas tradīcijām, tiek izstrādāts un īstenots ražotnes modernizācijas plāns. Sākotnēji uzņēmuma nosaukums ir „Fazer maiznīcas Druva”, vēlāk 2005. gadā tas tiek pārdēvēts par „Fazer maiznīcām”, bet 2012. gada 27. martā uzņēmuma jaunais nosaukums ir Fazer Latvija.

- No 2010. gada Fazer Latvija pārņem Fazer saldumu tirdzniecību Latvijā.

- 2014. gadā, Fazer apvieno maiznīcas Baltijā, izveidojot vienotu uzņēmumu Fazer Bakery Baltic. Fazer Latvija kā Fazer Bakery Baltic vienība atbild par maizes biznesu Latvijas tirgū.

Gada beigās tiek veikta trešā Druva zīmola atjaunošana ar mērķi būt mūsdienīgākam; komunicēt zīmola tīrību; skaidrāk atspoguļot konkrēto maižu ģimeņu vērtības un vienlaikus atšķirīgo.

- 2015. gads

Martā tiek pabeigta Fazer Baltijas valstu ražotņu konsolidācija, pārceļotražošanu no Tallinas uz Ogres un Kauņas ceptuvēm. Ogres ceptuve tiek paplašināta, uzstādot porciju maižu līniju.Blakus maizes ceptuvei ir uzbūvēta jauna moderna saldētu kūku un ko Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim, atklāja 9. septembrī.

-2016. gads

Augusta beigās uzsākam Fazer Dessert kūku tirdzniecību Latvijā un Igaunijā.

Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA Allrestaurants - FAZER LATVIJA SIA - Ogre, LATVIA
x
X