DAGMESKO (GENERAL)

Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND

Address: Pollanki 33a, 30-740 Krakow, POLAND
Phone: +48122854824 Mobile: * Fax: *
Website: http://dagmesko.pl Email: *

Firma Dagmesko zaistniała na rynku w roku 1996, zaczynając od dystrybucji owoców i warzyw z dostawą bezpośrednio do klienta. W tamtych latach działało zaledwie kilka podobnych do naszej firm. Lata doświadczeń zdobyte przez ponad 15 lat działalności pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów na wysokim poziomie.

Naszą firmę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego z naszych odbiorców, możliwość negocjacji cen i realizacja zamówień nietypowych. Firma jest działalnością rodzinną, nasze koszty nie są wysokie przez co nie musimy sztucznie podnosić ceny i przerzucać kosztów działalności na naszych klientów.

Lata działalności pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma producentami owoców i warzyw, niektórzy producenci wszystkie swoje plony przeznaczają tylko dla naszej firmy, co daje nam gwarancję wysokiej jakości od momentu zbiorów, aż do dostawy do klienta. Nie boimy się powiedzieć, że nasze ziemniaki są jednymi z najlepszych oferowanych na naszym rynku.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o artykuły spożywcze niezbędne w każdej gastronomii, sklepie czy cateringu. Mamy także w naszym asortymencie produkty przeznaczone specjalnie dla barów i restauracji orientalnych. Produkty przez nas oferowane są dostarczane do klienta naszymi samochodami z zabudową izotermiczną, co gwarantuje świeżość produktów, od załadunku w magazynie do rozładunku u klienta docelowego.

Naszymi klientami są i mogą być stołówki, restauracje, szkoły, przedszkola, sklepy oraz firmy cateringowe, obsługujemy także imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i o kontakt w razie pytań lub wątpliwości. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, fachową rzetelną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujemy także dostawy towarów, które w tej ofercie się nie znalazły.

Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND Allrestaurants - DAGMESKO - Krakow, POLAND
x
X