BONI FRUCTI (CATERING)

Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA

Address: Lipnicka 3035/160A, 900 42 Dunajská Lužná, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://dobrejablka.sk Email: *

HISTÓRIA
Boni Fructi, spol. s r.o. bola založená v roku 1999, aby ponúkala na slovenský trh domáce ovocie a zeleninu ako aj tovar dovážaný zo zahraničia. Postupne sa k jej činnosti pridal aj export Slovenského ovocia, ktoré bolo vypestované členmi Ovocinárskeho družstva Bonum. Každoročne od svojho vzniku obrat a množstvo predaného ovocia rástol. Dynamický rozvoj spoločnosti je sprevádzaný aj rozširovaním skladovacích kapacít a investovaním do nových technológií na triedenie, balenie ovocia.

SÚČASNOST

Skladovacia kapacita

2500 ton chladený sklad, 6500 ton ULO sklad

Baliaca kapacita

350 europaliet za deň

Počet zamestnancov

68

Certifikáty systémy

ISO 9001, BRC, HCCP, Global Gap, Integrovaná produkcia

Zobchodované množstvo ovocia a zeleniny

30 000 ton za rok

Distribučné kanály

Veľkoobchody takmer v celej Európe a obchodné reťazce na Slovensku, v Českej Republike, v Slovinsku, vo Veľkej Británii a v Maďarsku. Ambulantný predaj v Bratislave a okolí.

Produkty
Jablká, hrušky, kôstkové a drobné ovocie, tropické ovocie, citrusy, zelenina, zemiaky, cibuľa, ovocné šťavy.

KVALITA
Požiadavky zákazníka sa stále viac zameriavajú aj na garanciu zdravotnej neškodnosti produktov pre spotrebiteľov a minimalizáciu rizík kontaminácie produktu. V tejto súvislosti sú v Boni Fructi a u jeho pestovateľoch zavedené certifikované systémy:

HACCP
ISO 22000:2005
systém BRC
GLOBAL GAP
systém IP

Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA Allrestaurants - BONI FRUCTI - Dunajská Lužná, SLOVAKIA
x
X